ЗАМОВЛЕННЯ приймаємо
Пн.-Пт.: 08.00 -19.00

Імуномодулятори - природні або синтетичні речовини, здатні впливати на роботу імунної системи. Відомо, що 60% всіх клітин імунної системи виробляються в кишечнику. Існує прямий зв'язок стану імунітету і мікрофлори кишечника.

Нормальною взаємодією між кишковими бактеріями і господарем є симбіоз. Важливим фактором впливу флори верхніх відділів шлунково-кишкового тракту на імунну функцію служить велика кількість організованих лімфоїдних структур в слизовій оболонці тонкої кишки (Пейєрові бляшки). Їх епітелій спеціалізований для захоплення і відбору антигенів. Вони містять у собі зародкові лімфоїдні центри для збудження адаптивної імунної відповіді. У товстій кишці мікроорганізми можуть проліферувати за допомогою ферментування доступних речовин з їжі чи ендогенної секреції. (© WGO 2008)

Імунна система шлунково-кишкового тракту контролює відповіді на:

  • Білки, одержувані з їжею
  • Профілактика харчової алергії
  • Патогенні мікроорганізми (віруси, бактерії, паразити)

Ветавіт впливає на шлунково-кишкову екосистему стимулюючи імунні механізми слизової оболонки і неімунні механізми через антагонізм/суперництво з потенційними патогенами, а також за допомогою збільшення числа корисних анаеробних бактерій і зменшенням популяції потенційно патогенних мікроорганізмів

Імунологічні ефекти Ветавіт:

  • Активація локальних макрофагів для збільшення презентації антигенів B-лімфоцитам і збільшення виробництва секреторного імуноглобуліну А (IgA) місцево і системно.
  • Модулювання цитокінових профілів.
  • Виклик гіпервідповіді на харчові алергени.

Ветавіт регулює імунні реакції на слизовій кишечника за рахунок:

  • Посилення регулювання імунної функції, яка може поліпшити здатність опору інфекціям або ж пригнічення росту новоутворень; ослаблення імунної функції, що дозволяє профілактувати виникнення алергії та запалення кишечника.
  • Посилення вродженого імунітету носія. Ветавіт має потенціал стимулювати вроджений імунітет та його відповіді на мікроорганізми і харчові антигени, нові для організму носія, за допомогою наступних механізмів: кишкові дендритні клітини здатні утримувати коменсальні бактерії, завдяки селективному активуванню В-лімфоцитів на продукування імуноглобуліну А, для зменшення проникливості слизової. Дендритні клітини, які переносять коменсали, обмежені лімфоїдними тканинами слизової кишечника і, таким чином, запобігають системній імунній відповіді.
  • Модулювання патоген-індукованих запальних реакцій. Вроджені захисні сили носія повинні модулювати необхідні реакції відповідно до рівня загроз від даного патогенна. Якщо відповідна реакція дуже слабка, інфекція може не проявлятися і носій виявляється схильним до системної інфекції. Однак, якщо вона занадто сильна, то в результаті виникає надмірне пошкодження тканин. Механізм захисту пробіотиком від патоген-індукованого пошкодження і запалення полягає в модуляції рівноваги про- та антизапального вироблення цитокіну.
  • Повне управління імунною реакцією носія для захисту від інфекції. Пробіотики і комменсальна мікрофлора можуть регулювати баланс між про- і антизапальними реакціями слизової, тим самим керуючи гомеостазом кишківника.

Ветавіт регулює функції епітеліальних клітин та стимулює захисну відповідь епітелію кишечника, включаючи відновлення пошкодженого епітеліального бар'єру, вироблення антибактеріальних речовин та захисних протеїнів клітин, і запобігання апоптозу епітеліальних клітин кишечника, викликаного цитокінами. 

Багато з цих реакцій є результатом стимулювання пробиотиком специфічних міжклітинних сигнальних шляхів в епітелії кишечника. Пробіотичний мікроорганізм на молекулярному рівні подібний до патогенної бактерії, але, тим не менш, пробіотики, в нормі, не викликають запальну реакцію.