ЗАМОВЛЕННЯ приймаємо
Пн.-Пт.: 08.00 -19.00

Антитоксин - речовина біологічного або хімічно синтезованого походження, присутня в організмі або вводиться ззовні, що здатна нейтралізувати, модифікувати, зв'язувати токсини і виводити їх з організму.

Ветавіт - бактеріальний препарат живих мікробних культур, які не всмоктуються з шлунково-кишкового тракту, мають виняткову здатність надавати протимікробну, бактеріостатичну і дезинтоксикаційну дію, мають інгібуючу дією на продуцентів токсинів, екранізацією рецепторів для токсинів.

Препарат Ветавіт зв'язує, модифікує з ШКТ екзогенні та ендогенні токсини різного генезу, в т.ч. харчові та бактеріальні алергени, токсичні речовини, які утворюються в процесі гниття білків, ендотоксини мікроорганізмів, продукти незавершеного метаболізму, надмірну кількість метаболітів. Зв'язуючи зазначені токсичні речовини, Ветавіт потім виводить їх з організму.

Ветавіт не є прямим антидотом на отрути, токсини, бактерії які вимагають введення специфічних препаратів.

Ветавіт на відміну від ентеросорбентів не виводить з організму корисні речовини - вітаміни, ферменти, білки, солі та ін.

Ветавіт біологічно безпечний і має видову прив'язаність. Він щадить нормальну мікрофлору у тварин і за рахунок антитоксических властивостей стабілізує мікроекосистему кишечника.

Показання до антитоксичного застосування:

Ветавіт використовується в терапії гострих кишкових захворювань, які супроводжуються діареєю (харчових, бактеріальних токсикоінфекцій), в складі комплексної терапії вірусних кишкових захворювань.

Ветавіт може використовуватися як дезінтоксикаційну засіб при захворюваннях нирок, що супроводжуються явищами ХНН, ентероколітах, токсичному гепатиті, захворюваннях шкіри (екземі, дерматитах), інтоксикаціях при гнійно-септичних процесах.

Застосування Ветавіт в назначених з профілактичною метою дозах дозволяє поліпшити детоксикаційну функцію печінки, нормалізувати гепато-ентеральну циркуляцію і знизити токсикологічний вплив на організм факторів зовнішнього середовища і харчування.

У нормі один з механізмів детоксикації (при звичайному харчуванні та способі життя) організму тварин обумовлений гепато-ентеральної циркуляцією: їжа в кишечнику перетравлюється, і у вигляді поживних компонентів всмоктується в кров, далі через систему ворітної вени надходить в печінку, де відбувається розподіл загальних поживних речовин і детоксикація. Токсичні речовини у вигляді тіолових сполук з жовчними кислотами з печінки виділяються в кишечник і надалі частково виводяться з організму, а частково реабсорбуються в кишечнику, транспортуються кровотоком до печінки і повторно потрапляють в кишечник, викликаючи тим самим хронічну токсичне навантаження на організм.

Така циркуляція забезпечує нормальний гомеостаз організму, імунітет і якість життя тварини за умови, що кількість токсинів в кишечнику не перевищують детоксикаційні можливості печінки.

Незбалансоване харчування підвищує рівень умовно-патогенних мікроорганізмів, продукти життєдіяльності останніх є токсинами і алергенами для організму. Так при зміні складу мікрофлори кишечника створюються умови для неодноразової гепато-ентеральної циркуляції активних метаболітів і токсинів, що підвищує токсичне навантаження.

При введенні в організм Ветавіт формується захисна біоплівка, яка є потужним фактором протиінфекційного і антитоксичного захисту. Вона ж виконує ряд інших важливих фукнцій, сприяють підтримці гомеостазу організму: морфокінетичну дію, підтримання рН, детоксикація ендогенних і екзогенних субстратів, антимутагенна активність, участь в обміні білків, жирів, вуглеводів, нуклеїнових кислот, холестерину, ферментів, гормонів.

Ветавіт ефективний при лікуванні проносу (диспепсії), блювоти, розладів ШКТ у собак, кішок (також цуценят і кошенят) викликаних отруєннями, шлунково-кишковими захворюваннями. Підвищує стійкість організму до інфекцій.